Teplárna Otrokovice a.s. - partner konference

10. 8. 2020

Zásobujeme teplem přes 9 000 domácností, firmy, školy, obchodní centra a další instituce v Otrokovicích, Zlíně - Malenovicích a Napajedlech. Mezi podniky je největším odběratelem výrobce pneumatik, společnost Continental Barum v Otrokovicích.
Pro průmysl dodáváme teplo ve formě páry, domácnostem v horké vodě. Elektrickou energii vyrábíme v režimu kombinované výroby elektřiny a tepla, který zaručuje nejvyšší možnou efektivitu provozu a je šetrný k životnímu prostředí.
 
Investujeme do ekologizace zdroje, obnovy a modernizace technologií a do budování sítí k novým odběratelům. V roce 2020 jsme dokončili výstavbu nového kotle na zemní plyn, který nahradil jeden uhelný kotel. 
 
Chceme zákazníkům nabízet energetické řešení, které znamená jistotu a pohodlí, stále se snažíme rozšiřovat a zlepšovat naše služby.
 
Teplárna Otrokovice patří do skupiny Lama Energy Group, která se zaměřuje na podnikání v průzkumu, těžbě a obchodu s energetickými komoditami. Do holdingu patří LAMA ENERGY, která dodává plyn a elektřinu domácnostem i korporátním zákazníkům, LAMA GAS & OIL těží plyn a ropu v České republice, dále Teplárna Kyjov, Energo Český Krumlov, LAMA MOBILE nebo televize Telly.
 
 
www.tot.cz