Doosan Škoda Power s.r.o. – partner konference

26. 8. 2021

Globální lídr v oblasti návrhů a výroby parních turbín a komplexních řešení pro energetiku.
Doosan Škoda Power je předním světovým výrobcem a dodavatelem zařízení pro elektrárny, zejména soustrojí parních turbín/generátorů s výkony 3 až 1 200 MW. Společnost má více než 110 let zkušeností s vývojem a výrobou parních turbín a zajišťuje dodávky od jednoduchých turbosoustrojí až po kompletní návrh a realizaci strojoven pro všechny aplikace v energetice. 
 
Díky produktům Doosan Škoda Power se dnes vyrábí elektřina prakticky na všech kontinentech. Společnost má rozsáhlé reference z aplikací pro teplárny, spalovny odpadu, spalovny biomasy, kogenerační jednotky, jaderné a solární elektrárny (CSP).
 
Portfolio služeb zahrnuje inspekce, opravy a výměnu opotřebovaných komponent, dlouhodobý pozáruční servis a modernizace parních turbín vyrobených nejen v Doosan Škoda Power, ale i jinými výrobci. Stejně tak Doosan Škoda Power zajišťuje i on-line monitoring a diagnostiku dodaných zařízení.
 
Svými investicemi do výzkumu a vývoje nabízí vysoce efektivní produkty kombinující extrémní spolehlivost a provozní flexibilitu splňující specifické požadavky zákazníků po celém světě. Ve výrobě využívá ty nejmodernější technologie, do jejichž rozvoje každoročně in-vestuje.
 
www.doosanskodapower.com