I&C Energo a.s. – partner konference

10. 3. 2022

Společnost I&C Energo patří mezi největší české dodavatele investičních projektů a servisních služeb pro různé průmyslové aplikace v oblasti systémů řízení technologických procesů a systémů elektrického napájení NN, VN a VVN.
Významnou část našich aktivit tvoří tzv. strojní činnosti se zaměřením na potrubní systémy, ocelové konstrukce a jiné technologické strojní zařízení a různá SW řešení, zaměřená na optimalizaci jak technologických procesů, tak informačních procesů obecně. Dalšími standardně uplatňovanými produkty Společnosti jsou dodávky a servis v oblasti tzv. building technologií, včetně zařízení systémů technické ochrany budov či elektronických systémů protipožární ochrany. Společnost realizuje své dodávky a inženýrská řešení z pozice systémového integrátora významných výrobců a dodavatelů regulačních, řídicích, informačních a bezpečnostních technologií, komponent a systémů.
 
Na trhu působíme od roku 1993 a své dodávky a služby poskytujeme prostřednictvím více než 800 zaměstnanců zejména v energetice a velkých průmyslových provozech, přičemž nosným sektorem pro nás je jaderná energetika.
 
Pro své české i zahraniční zákazníky představujeme spolehlivého partnera, schopného převzít plnou zodpovědnost od fáze projektu, přes dodávky materiálu, vlastní realizaci s uvedením do provozu, až po případný následný servis.
 
Webové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie.
Více | Zpracování osobních údajů