ČEZ ESCO - partner konference

29. 3. 2022

ČEZ ESCO (Energy Service Company), člen Skupiny ČEZ, je strategickým partnerem pro státní správu, místní samosprávy a firemní sektor, průmyslové podniky a velké společnosti. Jako jediná společnost na trhu poskytuje komplexní nabídku energetických produktů a služeb, včetně energetické optimalizace a dodávky energií.
Zajišťuje dodávky elektřiny, plynu a tepla, výkup elektřiny či obchodování s emisními povolenkami. Dále nabízí komplexní škálu energetických produktů a služeb týkajících se energetického managementu, elektrického zařízení, oblasti tepelné energetiky, kogeneračních jednotek, vzduchotechniky, osvětlení a střešních fotovoltaických elektráren. Je rovněž dodavatelem služeb souvisejících s veřejnou a firemní elektromobilitou.
Společnost ČEZ ESCO vyniká v nabídce komplexního řešení, jako jsou všechna technická zařízení pro budovy, služby v podobě technického facility managementu nebo projektů energetických úspor se zárukou (EPC), které nevyžadují vstupní investici od zákazníka. 
 
Je lídrem v oblasti efektivních, úsporných a ekologicky šetrných řešení. Nabízí jen taková řešení, která plně odpovídají individuálním potřebám každého zákazníka. Produkty a služby společnost dodává komplexně, a to včetně poradenství, financování, výstavby, provozu, následné údržby a servisu.
 
ČEZ ESCO vyvíjí nová řešení v oblasti energetiky, digitalizace či smartifikace. Predikuje budoucí trendy a připravuje na ně efektivní řešení. Je největším dodavatelem bezemisních a nízkoenergetických projektů a služeb, pomáhá snižovat dopad lidské činnosti na klima a je ideálním partnerem svých zákazníků pro snižování emisí a plnění klimatických cílů EU i ČR. 
 
Společnost působí prostřednictvím dceřiných společností na českém a slovenském trhu. V roce 2021 společně se Slovenským plynárenským priemyslem (SPP) založila na Slovensku společný podnik s názvem ESCO Slovensko, jehož hlavním cílem je přispívat k modernizaci energetiky na Slovensku. 
 
Webové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie.
Více | Zpracování osobních údajů