UBYTOVÁNÍ

Přehled ubytování v Hradci Králové a na Hradecku

Ubytování v Hradci Králové

Vybrali jsme pro Vás:

Hotel Tereziánský dvůr Hradec Králové****

Hotel Tereziánský dvůr Hradec Králové je jedním z nejmodernějších čtyřhvězdičkových hotelů v ČR. Jde o designový konferenční hotel, který je právem nazýván perlou královéhradeckého regionu. Ubytování je v moderních pokojích i se saunami, u řady pokojů privátní wellness.

Více informací a možnost rezervace:
http://www.hotel-terezianskydvur.cz/,
tel.: +420 495 505 111.

Hotel Grand ****

Hotel se nachází v samém centru města Hradce Králové, na pomezí historické a moderní části. Hotel je nově zrekonstruován a nabízí komplexní služby v oblasti ubytování bed and breakfast, pořádáníkonferencí, kongresů, školení, seminářů a obchodních setkání, kterým hotel zajišťuje i stravování.

Více informací a možnost rezervace
www.grandhk.cz,
grandhk@grandhk.cz, tel.:+420 491 614 750. 

Hotel u královny Elišky ****

Hotel najdete v klidné historické části na Malém náměstí. Hotel je umístěn v původních měšťanských domech pocházejících ze 14. století. Při rekonstrukci budov byly zachovány původní sklepy i klenbové stropy. V domě, kde se dnes nachází oblíbený hotel, žil v době svých studií spisovatel Karel Čapek, jehož pamětní deska je umístěná u vchodu do hotelu.

Více informací a možnost rezervace:
www.hotelukralovnyelisky.cz,
tel.: +420 495 518 052, +420 739 324 611,
e-mail: reception@hotelukralovnyelisky.cz

Hotel Černigov *** – brzy pod značkou Clarion

Hotel Černigov je důležitým místem pro Vaše konference a obchodní setkání s možností ubytování a výbornou dopravní dostupností.
Nachází se v bezprostřední blízkosti vlakového a autobusového nádraží a zároveň v pěší vzdálenosti do historického centra města Hradec Králové. Hotel nabízí 222 pokojů 3* standardu vč. 10 apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny SAT TV, Wi-Fi, telefonem a koupelnou se sprchovým koutem. Zdarma Wi-Fi ve veřejných prostorách.

Více informací a možnost rezervace:
www.hotelcernigovhradeckralove.com/cs

Hotel Alessandria ***

Moderní a nově zrekonstruovaný kongresový hotel Alessandria nabízí ubytování v klidné lokalitě, vzdálené 5 minut cesty autem od místa konání konference. Nabízí ubytování v 80 nově zrekonstruovaných jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a bezplatným připojením na internet formou WiFi. Připojení na internet je zdarma dostupné i ve všech veřejných prostorách hotelu. Hostům je dále k dispozici designový Steak and Lobby Bar a hotelová pivnice. Parkování možné přímo u hotelu na monitorovaném parkovišti. 

Více informací a rezervace:
www.alessandria.cz, tel: +420 495 777 111

Další možnosti ubytování naleznete na www.booking.com