zadejte hledaný výraz

HENNLICH s.r.o. << zpět

Adresa Českolipská 9
Litoměřice
412 01
Telefony 416 711 111
E-maily hennlich@hennlich.cz
WWW www.hennlich.cz
Umístění stánek 3

Profil firmy

Již téměř 100 let je HENNLICH dodavatelem komponent i kompletních technických řešení pro český průmysl. Jsme technický distributor špičkových produktů také pro teplárenství a energetiku. Naše čerpadla, armatury, průmyslové trysky, filtrační zařízení nebo měřicí techniku pro hladinu, tlak, průtok a teplotu spolehlivě fungují v mnoha aplikacích po celé ČR. Vedle návrhu a dodávek zařízení zajišťují naši technici také instalaci a pozáruční servis.

Novinky a exponáty

Automatický samočistící filtr F451
Víceúčelový a téměř bezúdržbový filtr odstraňující pevné částice z vody (říční voda, podzemní voda apod.) a ostatních kapalin. Filtr umožňuje kontinuální filtraci v různých druzích aplikací, jako jsou například chladící okruhy a okruhy procesních vod. Filtr si zároveň dokáže velice efektivně poradit s problémem usazování mušlí v tepelných výměnících. Kdo používá pro chlazení primárního okruhu říční vodu, tak tento problém zná. Velikost příruby: DN32-DN300. Max. průtoku:110 m3/hod. Max. tlak: 16 bar.
Komplexní sestava měření pro energetiku
Měření hladiny, průtoku, tlaku a teploty pro nejnáročnější aplikace s požadavkem na bezpečnost. SIL2 certifikace zaručuje jistotu bezpečného provozu. Certifikace ATEX pro instalaci prostředí s nebezpečím výbuchu. EAC certifikace pro Euro-Asijský trh. Výrobci uvádí životnost i přes 20 let. Díky těmto i dalším výhodám lze ušetřit peníze za instalaci například snížením rovných úseků potřebných pro průtokoměry. Velkých úspor lze docílit i optimalizací měření hladiny parních kotlů.