zadejte hledaný výraz

MSTP s.r.o. << zpět

Adresa Plzeňská 3217/16
Praha
150 00
Telefony 389 822 478
E-maily cb@mstp.cz
WWW www.mstp.cz
Umístění stánek 10

Profil firmy

MSTP s.r.o. je česká technologická společnost založená v roce 2012, je členem mezinárodní skupiny Metering Services Group. Specializuje se na vývoj HW a SW pro energetický management a inteligentní systémy pro měření a datové komunikace. Tým MSTP se opírá o více než 20 let zkušeností s vývojem, konstrukcí a inženýringem v energetickém a průmyslovém sektoru. Základem je konstrukční a aplikační znalost distribučních sítí a jejich automatizačních prvků, včetně znalostí přístrojů pro měření a vyhodnocování energií.

Novinky a exponáty

Externí komunikační jednotky řady e-Port
Výrobce: MSTP s.r.o., Česká republika. Externí komunikační jednotky řady e-Port jsou určené pro dálkové odečty a sběr technologických dat z měřicích přístrojů, senzorů, PLC automatů atd. Disponují širokým spektrem podporovaných rozhraní a komunikačních protokolů (impulzy, drátový nebo bezdrátový MBus, Modbus RTU nebo TCP, BacNET,…). Přenos dat na server prostřednictvím sítě NB-IoT nebo ethernetu. Napájení ze síťového zdroje nebo baterie. Vzdálená nebo místní (NFC) konfigurace. Softwarové nástroje pro snadnou integraci do systémů zákazníka.
Odečtová centrála e-Point.WEB
Výrobce MSTP s.r.o. Česká republika. Systém e-PointWEB zajišťuje automatický příjem, zpracování a archivaci dálkových odečtů a umožňuje jejich vizualizaci, analýzu a reporting. Kromě spotřeb energií lze v systému zpracovat výrobní data, binární stavy apod. Systém nabízí propracovanou validaci dat, automatické generování e-mailů/SMS při překročení nastavených mezí, či nástroj pro kreslení liniových schémat. Disponuje rozhraním pro integraci s ostatními systémy zákazníka, nejčastěji výrobním, řídicím nebo fakturačním. Jeho unikátní vlastnostmi jsou zejména nezávislost na výrobcích HW, univerzálnost, personalizovatelnost a otevřenost.