zadejte hledaný výraz

NRG flex, s.r.o. << zpět

Adresa Moyzesova 2/B
Pezinok
902 01
Telefony +421/ 238 100 996
E-maily info@nrgflex.cz
WWW www.nrgflex.cz
Umístění stánek 10

Profil firmy

NRG flex Vám představuje nejširší nabídku předizolovaného potrubí na trhu. V rámci flexibilního plastového předizolovaného potrubí jsme posunuli hranici až na teplotu 115°C a tlak 16 bar, což v kombinaci s ocelovým předizolovaným potrubím představuje unikátní inovativní hybridní řešení velkých tepelných sítí nejen ve městech a průmyslových areálech. NRG HeatFlex do 95 °C / 6 bar NRG FibreFlex do 95 °C / 10 bar NRG FibreFlex Pro do 115 °C / 16 bar Ocelové potrubí NRG PREMIO, NRG RADPOL difúzní bariéra, NRG RADPOL UV PROTECT. Výměníkové stanice PEWO.

Novinky a exponáty

NRG FibreFlex Pro
Výrobce: Radius Kelit (Rakousko). Plastové předizolované potrubí pro provozní teploty až 115°C a tlak až 16 bar. Jako jediné na trhu je toto potrubí možné dodat i s ALARM systémem. Médionosná trubka je vyrobena ze síťovaného polyethylénu PE-Xa, vyztužena síťkou z aramidového vlákna a opatřena oranžovou EVOH kyslíkovou bariérou. Proti oceli v izolační třídě 2 nabízí potrubí NRG FibreFlexPro v double provedení (až do 2x d90) o cca 30% méně tepelných ztrát jako ocelové potrubí.
NRG RADPOL difuzní bariéra
Výrobce: Radpol (Polsko). Inovativní technologie firmy RADPOL, spočívající ve výrobě difuzní bariéry z materiálu na bázi EVOH a její umístění v plášti ochranné trubky, umožnila vytvořit novou generaci potrubí s difuzní bariérou a zrealizovat komplexní antidifuzní systém pro teplárenství. Difuzní bariéra je neoddělitelnou součástí plášťové izolace. Kompletním antidifuzním systémem se rozumí, že všechny komponenty předizolovaného potrubí - t.j. trubky, spojky, T-kusy, kolena - mají shodnou EVOH difuzní bariéru. Jedná se o 3-vrství systém HDPE + EVOH + HDPE.