zadejte hledaný výraz
Novinky a exponáty

Výrobce: Radpol (Polsko). Inovativní technologie firmy RADPOL, spočívající ve výrobě difuzní bariéry z materiálu na bázi EVOH a její umístění v plášti ochranné trubky, umožnila vytvořit novou generaci potrubí s difuzní bariérou a zrealizovat komplexní antidifuzní systém pro teplárenství. Difuzní bariéra je neoddělitelnou součástí plášťové izolace. Kompletním antidifuzním systémem se rozumí, že všechny komponenty předizolovaného potrubí - t.j. trubky, spojky, T-kusy, kolena - mají shodnou EVOH difuzní bariéru. Jedná se o 3-vrství systém HDPE + EVOH + HDPE.

Výrobce: Radius Kelit (Rakousko). Plastové předizolované potrubí pro provozní teploty až 115°C a tlak až 16 bar.
Jako jediné na trhu je toto potrubí možné dodat i s ALARM systémem. Médionosná trubka je vyrobena ze síťovaného polyethylénu PE-Xa, vyztužena síťkou z aramidového vlákna a opatřena oranžovou EVOH kyslíkovou bariérou. Proti oceli v izolační třídě 2 nabízí potrubí NRG FibreFlexPro v double provedení (až do 2x d90) o cca 30% méně tepelných ztrát jako ocelové potrubí.

7 dobrých důvodů proč si vybrat ACS580 MV: 1) téměř sinusový odběr ze sítě díky integrovanému transformátoru (nedochází k rušení sítě vyššími harmonickými proudy a napětí) 2) snadné připojení silového napájení a motoru (vhodné pro stávající instalace motoru a VN vypínače) 3) téměř sinusové napájení motoru díky až 33 úrovním výstupního napětí (lze použít standardní motor bez zesílené izolace pro MF nebo dokonce starší motor při retrofitech) 4) vhodný pro aplikace s průmyslovými ventilátory a pumpami (např. funkce pro hledání dotáčivé rychlosti ventilátoru a následně roztáčení z nalezených otáček (funkce letmého startu) – nikoliv z nulových!) 5) odladěný měnič bez “dětských nemocí“ (na evropském trhu od roku 2019, ale neustále aktivně vyvíjen) 6) velmi snadný servis (přístup nutný jen zepředu, ovládací rozhraní stejné jako u nízkonapěťových měničů ACS880 nebo ACS580, chlazení měniče pouze vzduchem) 7) elektromechanické uzamčení dveří (zvyšuje bezpečnost obsluhy).

S našimi elektrickými parními kotli řady ELSB můžete k výrobě páry využívat ekologický elektrický proud získaný z obnovitelných zdrojů. Při procesu nevznikají žádné spaliny. Výroba páry je tak zcela CO2 neutrální. Elektrický parní kotel Bosch je zároveň kompatibilní se všemi systémovými komponenty pro úpravu vody a využití kondenzátu. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Výrobce: Techsys HW a SW a.s. (ČR). Společnost, je již více než 25 let tradičním výrobcem, dodavatelem a provozovatelem monitorovacích, řídicích a informačních systémů pro energetiku, OZE, průmysl, dopravu a telekomunikace. Sortiment našich produktů zahrnuje řadu produktů, od malých koncových terminálů pro sledování digitálních a analogových hodnot, přes RTU určená pro řízení a monitorování technologií a distribuovaných systémů, až po grafické programy pro vizualizaci dat. V dodávaných systémech používáme výhradně vlastní software.

pewag HERO(novinka)
Vystavovatel: pewag Czech s.r.o.

Výrobce: pewag austria GmbH, Rakousko. Dopravníkové řetězy pewag HERO určené pro extrémní podmínky. Řetězy jsou svařované třením. Řetězové články jsou výkovky a mají unikátní tvar pro dosažení maximální životnosti.