zadejte hledaný výraz

WAMAG, spol. s r.o. << zpět

Adresa Pražská 270
Mníšek pod Brdy
252 10
Telefony 318 599 550
725 428 060
E-maily info@wamag.cz
WWW www.wamag.cz
Umístění partner

Profil firmy

Vyrábíme magnetické separátory určené pro separaci železných a neželezných kovů z odpadů, recyklaci a třídění surovin. Zákazníkům nabízíme řešení na míru podle jejich požadavků. Rozsah výrobků je široký - závěsné magnetické separátory, bubnové magnetické separátory, magnetické válce, separátory neželezných kovů a detektory kovů. Vycházíme z bohatých zkušeností v oblasti magnetické separace, soustavného výzkumu a vývoje v oboru a investic do moderní výroby. Více jak dvacet let jsme členem nizozemské mezinárodní skupiny Goudsmit Magnetics.

Novinky a exponáty

Separátor neželezných kovů LOCUST
Výrobce: WAMAG, spol. s r.o., CZ. Separátor neželezných kovů LOCUST je nový typ stroje pro zpracování menších a středních objemů materiálu (2-5 t/h). Separuje cenné nemagnetické kovy například hliník, měď, mosaz ze strusky, skla, plastů a dřevní štěpky. Pracuje na principu vířivých proudů. Základem stroje je 18 pólový magnetický rotor (1800-3000 ot/min) z velmi silných neodymových magnetů, který je excentricky uložen uvnitř nemagnetického bubnu. Zakrytování stroje je navrženo s ohledem na komfort a bezpečnost obsluhy, jednoduchou montáž a servis. Může být začleněný do třídících linek nebo pracovat samostatně.
Ultra výkonný závěsný magnetický permanentní separátor RIPPER
Výrobce: WAMAG, spol. s r.o., CZ. Nový ultra výkonný závěsný magnetický permanentní separátor RIPPER splňuje požadavky na kontinuální separaci železa z velkoobjemových materiálových toků s obsahem velkého množství železných příměsí různých velikostí. Je vhodný například na první stupeň odželezňování TKO před spalováním. Přítažná síla magnetického pole dosahuje až do vzdálenosti 700 mm, což odpovídá hodnotám elektromagnetického závěsného separátoru. Výhodou je srovnatelná hloubka magnetické pole jako u elektromagnetu při nízkých nákladech na elektrickou energii. K dispozici je i v provedení ATEX21 pro prostředí s nebezpečím výbuchu.