zadejte hledaný výraz

EVECO Brno, s.r.o. << zpět

Adresa Hudcova 321/76d
Brno
612 00
Telefony +420/ 541 613 379
E-maily eveco@evecobrno.cz
WWW www.evecobrno.cz
Umístění partner

Profil firmy

V EVECO Brno se zaměřujeme na oblast termického zpracování a energetického využití odpadů, čištění spalin a odpadních plynů, dodávek hořákových systémů, výměníků tepla a souvisejících technologií. Přinášíme do oblasti průmyslu i veřejného sektoru nová, spolehlivá a ekologická řešení přispívající k ochraně životního prostředí a snižování investičních i provozních nákladů. Poskytujeme komplexní služby v oblasti předinženýringu, inženýringu, realizace a nájezdu i navazujícího servisu.

Novinky a exponáty

EVESLUNGE
Výrobce: EVECO BRNO, s.r.o., ČR. Systém EVESLUDGE umožňuje likvidaci komunálních a průmyslových kalů s minimální spotřebou podpůrného paliva. Energetickým využitím kalů dochází k destrukci organických kontaminantů a ke snížení výsledného objemu a hmotnosti. Energetické využití kalů z ČOV umožňuje produkovat popel s vysokým podílem fosforu, který je využitelný v zemědělství. EVESLUDGE je tak nedílnou součástí oběhového hospodářství.
Virtuální elektrárna
Výrobce: EVECO Brno, s.r.o., ČR. Koncept virtuální elektrárny konsoliduje energetické zdroje a spotřebiče a umožňuje využívat dostupnou flexibilitu energetických systémů pro stabilizaci lokálních distribučních soustav či venkovní sítě. Virtuální elektrárna přináší nejen novou obchodní příležitost, ale také efektivní způsob, jak zajistit ekonomickou i energetickou stabilitu LDS.