RENOMIA, a. s. - partner konference

8. 4. 2019

RENOMIA, a. s., je největší českou pojišťovací makléřskou společností. Již od roku 1993 poskytuje komplexní služby v oblasti risk managementu a pojištění pro firmy a jejich zaměstnance. RENOMIA úspěšně rozvíjí své aktivity nejen v ČR, ale i v dalších zemích střední a východní Evropy.
 
Díky vedoucí pozici na trhu a rozsáhlým odborným zkušenostem přináší RENOMIA společnostem působícím v energetickém průmyslu zcela nadstandardní podmínky pojistného krytí, flexibilní likvidaci škod a výhodnou cenu pojištění. Specialisté RENOMIA rádi provedou analýzu rizik a na základě této analýzy předloží konkrétní návrh pojistného programu, který odpovídá požadavkům a potřebám klienta. 
 
Kvalitní pojistný program je kombinací standardních produktů (jako je např. živelní pojištění majetku, pojištění technických rizik, pojištění strojního a živelního přerušení vlastního provozu a provozu klíčových obchodních partnerů, pojištění obecné odpovědnosti za škody, včetně odpovědnosti za škody způsobené vadným výrobkem) a specifických druhů pojištění, mezi které patří pojištění odpovědnosti za škody vzniklé v důsledku závažné havárie, pojištění ekologické újmy, pojištění nepříznivých vlivů počasí, popřípadě pojištění jaderných rizik. V případě provozu jaderných zařízení je nutné, aby společnost měla sjednáno pojištění škod způsobených jadernou energií. 
 
RENOMIA disponuje vlastními zahraničními pobočkami a je členem předních světových sítí pojišťovacích zprostředkovatelů (např. WBN nebo Lockton). Je proto připravena poskytnout vám své služby, včetně likvidace pojistných událostí, kdekoliv na světě.
 
RENOMIA spolu s dceřinými společnostmi, majetkově propojenými firmami a členy sítě RENOMIA NETWORK tvoří RENOMIA GROUP, která je největší poradenskou společností založenou ve střední a východní Evropě v oblasti pojištění, risk managementu a finančního poradenství. Aktuálně má pobočky v sedmi zemích Evropy. RENOMIA je také zakládajícím členem RENOMIA EUROPEAN PARTNERS – partnerství vedoucích nezávislých pojišťovacích makléřů, kteří operují ve více než třiceti zemích CEE & CIS.
 
Více informací o RENOMIA najdete na www.renomia.cz