Veolia – generální partner konference

14. 3. 2020

Společnost Veolia Energie ČR je předním českým výrobcem a dodavatelem tepla a elektrické energie v kogeneraci a je prvním nezávislým provozovatelem sítě chladu na českém trhu.
Ekologicky šetrným způsobem dodáváme dálkové teplo do více než 260 tisíc domácností v Moravskoslezském, Olomouckém, Středočeském a Karlovarském kraji a v Praze. Ve městech, kde podnikáme, jsme schopni garantovat dlouhodobý vývoj cen tepla. Našimi zákazníky jsou také průmyslové podniky, zdravotnická a školská zařízení, veřejné instituce a obchodní a administrativní centra.
 
Patříme k nejvýznamnějším hráčům na českém trhu s elektrickou energií. Výroba elektřiny je realizována převážně v kogeneraci, která je šetrná k životnímu prostředí. Odběrateli elektrické energie jsou obchodníci s elektřinou na českém trhu, velké průmyslové podniky, malé a střední firmy a další organizace. 
 
Skupina Veolia je celosvětovým lídrem v poskytování environmentálních služeb. Průmyslovým zákazníkům nabízí na míru šitá technologická řešení. Její přidanou hodnotou je přitom fakt, že působí ve více oblastech (voda, energie a odpady), které jsou daleko více propojené, než tomu bylo v minulosti.
 
Naši zákazníci mají nejrůznější potřeby a očekávání, které se mohou měnit. Veolia jim proto poskytuje individuální poradenství a své služby přizpůsobuje jejich požadavkům. Odborníci společnosti nabízejí řešení šitá klientům na míru bez ohledu na to, zda se jedná o bytové komplexy, zdravotnická zařízení, nákupní nebo kongresová centra, hotely, vzdělávací zařízení či průmyslové podniky. Průběžně sledujeme aktuální vývoj energetické legislativy a zákazníkům doporučujeme opatření nezbytná pro dodržení platných norem.
 
www.veolia.cz
www.vecr.cz