EVECO Brno, s.r.o. - partner konference

18. 3. 2022

Ve společnosti EVECO Brno se již od roku 1996 věnujeme inženýrsko-dodavatelské činnosti v oblasti termického zpracování a energetického využití odpadů, čištění spalin a odpadních plynů, dodávek hořákových systémů, výměníků tepla a souvisejících technologií. Působíme jako poradci v komerčním i veřejném sektoru a podíleli jsme se na řadě strategických rozhodnutí.
Naše činnost je založená na silném zázemí procesních inženýrů a inovativním potenciálu spolupráce s AVČR a VUT v Brně, které nám umožňují dlouhodobě modernizovat a ekologizovat energetiku a přispívat k ochraně životního prostředí a snižování investičních i provozních nákladů. To se projevuje také aktivním rozvojem systémů a technologií pro snižování uhlíkové stopy energetických a výrobních procesů.
 
Poskytujeme komplexní služby v oblasti předinženýringu, inženýringu, realizace a nájezdu i navazujícího servisu. Soustředíme se především na vývoj a implementaci zařízení, která jsou připravena reagovat na nově vznikající změny trhu či legislativy. V rámci přednášky vás proto seznámíme s postavením ZEVO v Green Deal a evropské taxonomii.
 
 

www.evecobrno.cz

www.evecont.cz

 

Webové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie.
Více | Zpracování osobních údajů