O ŠKODA PRAHA (partner konference)

13. 3. 2023

Jsme ryze česká inženýrsko-dodavatelská společnost schopná dodat energetické dílo od projektové dokumentace přes realizaci a montáž až po uvedení do provozu a zajištění záručního a pozáručního servisu, na široké škále výkonů od jednotek MW po jejich stovky.
ŠKODA PRAHA poskytuje dodávky na klíč elektráren v oblasti obnovitelných zdrojů (FVE, biomasa), paroplynového cyklu, jaderných elektráren, zařízeních na energetické využití odpadů, kogeneračních jednotek. ŠKODA PRAHA dodává pouze části energetických zdrojů, jako odsíření či vyvedení tepla. Samozřejmostí jsou rekonstrukce a obnovy těchto výrobních zdrojů.
 
Kromě našeho tradičního a hlavního zaměření na výstavbu energetických zdrojů a jejich rekonstrukcí poskytujeme pro všechny typy elektráren konzultační a projekční služby s vysokou přidanou hodnotou, v různých profesních disciplínách ve všech fázích vývoje projektu, počínaje studiemi proveditelnosti, přes organizaci výběrových řízení až po podporu při uvádění do provozu či v garančním období. Jsme oceňováni zákazníky v rolích Owner’s Engineera a Design, resp. Architect Engineera.
 
 
 
Webové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie.
Více | Zpracování osobních údajů