PŘIHLÁŠKY A REGISTRACE

"PROTICOVIDOVÁ OPATŘENÍ"

Abychom splnili nařízení vlády, prosíme všechny účastníky, aby se při příchodu na konferenci:

  • prokázali potvrzením o absolvování PCR testu v posledních 7 dnech nebo
  • prokázali potvrzením o absolvování rychlého antigenního testu, který provedl zdravotní pracovník v posledních 72 hodinách nebo
  • měli alespoň 14 dní od aplikace druhé dávky u dvouprvkové vakcíny, u jednodávkové vakcíny musí od očkování uplynout alespoň 14 dní, a prokázali, že jsou držiteli platného národního certifikátu, nebo
  • měli laboratorně potvrzené prodělání onemocnění COVID19, které není starší jak 180 dní.

Nadále dle nařízení vlády platí povinnost ve všech prostorách konference mít ochranu dýchacích cest s účinností alespoň 94 % (respirátor, nanorouška), dodržování rozestupů 1,5 m a dezinfekce rukou (stojany s dezinfekcí budou připraveny).  

Všem již nyní děkujeme za pochopení.

 


 

PARKOVÁNÍ

Připravili jsme pro Vás plánek parkovacích ploch v okolí Clarion Congress hotelu. Vjezd na parkoviště v Clarion Congress hotelu bude možné pouze na speciální parkovací průkaz. Prosíme o respektování.

Podrobnosti k parkování včetně mapky naleznete zde.

 


 

SPOLEČENSKÝ VEČER

Vzhledem k umístění v historickém srdci Olomouce nejsou v místě konání večera k dispozici žádná parkovací místa. Doporučujeme tedy pro přesun na společenský večer využít služeb taxislužby. Více informací vč. kontaktů na taxi naleznete zde.

 


MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT