AVOS VYŠKOV měřící a regulační technika, s.r.o. - partner konference

28. 3. 2024

Firma AVOS VYŠKOV měřící a regulační technika, s.r.o. byla zapsána do obchodního rejstříku v roce 1995. Navázala na činnost původní firmy AVOS Fläkt, která působila na českém trhu již od roku 1991.
Na základě požadavků našich zákazníků firma postupně rozšířila okruh svých aktivit na prakticky všechny činnosti související se systémy zásobování teplem. Počínaje dodávkou jednotlivých komponent, výrobou kompaktních předávacích stanic tepla, výměníkových stanic, kotelen, zařízení kogenerace, montáže potrubního vedení, až po realizace celých soustav pro výrobu a dodávku tepla a teplé vody. K těmto technologiím dodáváme a instalujeme řadu řídících systémů světových a domácích výrobců, vč. nadřazených pracovišť dispečerského řízení.
 
 
Svým postojem k potřebám a požadavkům našich zákazníků a individuálním přístupem ke každé zakázce, se snažíme najít pro zákazníka funkčně, technicky a finančně optimální řešení. Prvořadý důraz klademe na kvalitu, spolehlivost, ekonomickou dostupnost a také krátké dodací lhůty našich výrobků a služeb. Individuální zodpovědnost každého zaměstnance firmy za kvalitu je rozhodujícím prvkem, který zajišťuje vysokou úroveň dodávek a služeb poskytovaných společností AVOS Vyškov. 
 
 
Za dobu působení v oboru naši pracovníci načerpali bohaté praktické zkušenosti, které se společně s novými poznatky staly základem kvalitního projekčního týmu. Zajišťujeme všechny stupně projektové dokumentace od vypracování studie nebo návrhu nového řešení, přes projekty pro povolovací řízení, projekty pro realizaci a výběr zhotovitele, včetně výkonu autorského dozoru díla.
 
www.avos.cz
Webové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie.
Více | Zpracování osobních údajů